Aktuálně na stránkách

twitter, 20.8.2022

Podpora stavebního spoření by se rušit neměla. Jako poslankyně jsem se podílela na jeho schválení a inspirací bylo Německo podle hesla: Stát pomáhá tomu, kdo si chce pomoci sám. Stavební spoření pomáhá lidem k levnějšímu bydlení, což je teď velmi důležité! Samozřejmě se musí směřovat stavební spoření na bydlení a ne na pořízení auta apod. Měly by se upravit jeho podmínky, aby státní příspěvek čerpali ti, kteří naspořené peníze použijí na bydlení.

seznamzpravy.cz - článek zde
twitter, 14.8.2022

Kam jsme to dospěli! Máme prezidenta, který místo toho, aby vykonával řádně svůj mandát a netrpěl na Hradě podezřelé lidi, kteří jsou bezpečnostním rizikem pro ČR, věnuje energii a vynakládá státní prostředky na soudy s občany ČR. Ostudné!

seznamzpravy.cz - článek zde
twitter, 12.8.2022

Každý den se ukazují další a další fakta, která zpochybňují důvěryhodnost nového šéfa rozvědky. Zpochybňuje to i kvalitu bezpečnostních prověrek. Takový člověk s podezřelými kontakty se nikdy neměl dostat do této funkce klíčové pro bezpečnostní zájmy ČR.

aktuálně.cz - článek zde
twitter, 12.8.2022

Možná by bylo vůbec nejlepší, aby naše vrcholné politiky a byznysmeny vyšetřovali v zahraničí. Tam by to mohlo být rychlejší a bez podezření, že se vyšetřování vleče kvůli jejich vlivu na stát.

seznamzpravy.cz - článek zde

Občanské iniciativy a neziskové organizace, se kterými spolupracuji:

Snesitelné bydlení v centru Prahy

Spravedlnost pro bytová družstva

Občané proti hazardu

Copyright © Hana Kordová Marvanová 2022
Realizace webu: TMa